Департамент соціальної політики здійснює організаційне забезпечення таких робочих органів (комісій, комітетів, дорадчих органів тощо):

 1. Комісія з питань надання грошової допомоги мешканцям Луцької міської територіальної громади.
 2. Комісія щодо розгляду питань про співфінансування для придбання житла.
 3. Комісія для розгляду питань, пов’язаних із встановленням статусу учасника війни відповідно до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту".
 4. Комісія щодо розгляду заяв членів сімей загиблих та осіб з інвалідністю про виплату грошової компенсації.
 5. Робоча група з розгляду звернень членів сімей осіб, які загинули (померли) або зникли безвісти під час участі у антитерористичній операції або операції об’єднаних сил на Сході України.
 6. Комісія з питань надання статусу бійця-добровольця антитерористичної операції.
 7. Комітет забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктур міста.
 8. Комісія з питань проведення безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків і квартир пільгових категорій громадян.
 9. Комісія з надання статусу ветеранів війни та осіб, на яких поширюється Закон України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” .
 10. Комісія з питань надання фінансової підтримки громадським організаціям.
 11. Опікунська рада з питань забезпечення прав повнолітніх осіб, які потребують опіки (піклування).
 12. Комісія з питань надання адресної грошової допомоги сім`ям загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції та зниклих безвісти.
 13. Комісія щодо розгляду заяв внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України про призначення грошової компенсації.
 14. Комісія з питань надання адресної грошової допомоги пільговим категоріям громадян для придбання лікарських засобів, препаратів та виробів медичного призначення.

Контактна інформація

Телефони

+38 0332 28 10 00 - гаряча лінія
+38 0332 28 41 80 - приймальня
телефонний довідник департаменту