На головну Написати лист Департамент соціальної політики Луцької міської ради


Луцьк соціальний


Департамент соціальної політики
Луцької міської ради

офіційний сайт

Новини   |   Дошка оголошень   |   Питання та відповіді      Неділя, 2 Жовтня, 2022 року
Телефон "гарячої лінії" департаменту 28-10-00ОНЛАЙН РЕЄСТРАЦІЯ ДОКУМЕНТІВ


ДЕРЖАВНІ ПОСЛУГИ ОНЛАЙН


ПОШУК ЖИТЛА
для евакуйованих осіб
Центральні
органи влади:

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство праці та соціальної політики
"Гаряча лінія" Мінсоцполітики:
15-45
0-800-502-757

Пенсійний фонд
Контакт-центр ПФУ:
0-800-503-753

Фонд соціального захисту інвалідів

Місцеві
органи влади:

Волинська державна адміністрація
Волинська обласна рада
Луцька міська рада


Наші колеги:
Львів соціальний
Оголошення06.09.2022
Безоплатна правова допомога.

Інформуємо про зміну місця знаходження Луцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги з 01.09.2022 з адреси: м. Луцьк, вул. Яровиця, 18 на 43010, м. Луцьк, вул. Кременецька, 38. Додатково контактний номер телефону +380965321559.


26.08.2022
До уваги внутрішньо переміщених осіб

З 01.09.2022 року набуде чинності Порядок забезпечення харчуванням вимушено переселених осіб, затверджений рішенням виконавчого комітету Луцької міської ради від 17.08.2022 № 411-1. Згідно цього Порядку право на отримання послуг з харчування мають вимушено переселені особи, які отримали в департаменті соціальної політики довідку про взяття на облік вимушено переселених осіб до Луцької міської територіальної громади за формою, затвердженою розпорядженням міського голови від 09.03.2022 № 81, та перемістилися з територіальних громад, що розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій, або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні) і включені до переліку територіальних громад, затверджених Мінреінтеграції за погодженням з Міноборони. Послуги з харчування надаватимуть заклади громадського харчування на території Луцької міської територіальної громади, власники яких уклали договір із департаментом соціальної політики. Пільгові категорії громадян, а саме: жінки з дітьми до 18 років, діти до 18 років, особи з інвалідністю та пенсіонери отримуватимуть харчування за талонами із частковою оплатою вартості харчування. У розмірі повної вартості харчування за соціальними цінами зможуть харчуватись усі інші вимушено переселені особи (за їх бажанням). Талони внутрішньо переміщеним особам надаватимуться у департаменті соціальної політики Луцької міської ради, кожна така особа має право на отримання 15-ти талонів одноразово. Послуги з харчування надаватимуться при пред’явленні талона, довідки про взяття на облік вимушено переселених осіб до Луцької міської територіальної громади та документа, що посвідчує особу (паспорта громадянина України, ID-картки, посвідки на тимчасове/постійне місце проживання), свідоцтва про народження дитини або іншого документа, що їх замінює.


05.07.2022
До уваги мешканців Луцької міської територіальної громади

     Громадською cпілкою “GFSI-UKRAINE” (ДЖИ-ЕФ-ЕС-АЙ України) організовано надання безкоштовної психологічної допомоги онлайн.
     Психологічна допомога надається по всім позиціям, а не тільки з питань стресу, який пов’язаний з бойовими діями.
     Звернувшись за допомогою, людина може пройти повний курс необхідної психотерапії, а не тільки отримати разову консультацію з питань виведення її з кризового стану.
     Для подання заяви на отримання безкоштовної психологічної допомоги необхідно перейти за посиланням: http://au.org.ua/kbt.15.06.2022
В Україні запустили портал допомоги українцям «Поряд»

     Отримати допомогу чи надати її іншим відтепер можна на порталі «Поряд».
     Поряд – це пряме волонтерство без посередників. Кожен самостійно вирішує кому і як допомогти. Жодних посередників чи ботів, тільки живі люди з реальними запитами.
     Поряд – це портал, що єднає українців. Його мета проста: зробити так, щоб той, хто потребує допомоги, отримав її від тих, хто поряд. Без десятків волонтерських чатів в кожному населеному пункті України. Все в одному місці, просто і зрозуміло. Допомога в декілька кліків.
     Щоб отримати допомогу, заходьте на портал poryad.in.ua, натискайте кнопку «Потрібна допомога» й заповнюйте коротку форму.
     Аби допомогти іншим, в рядку пошуку на сайті оберіть свій регіон – і ви побачите тих, кому потрібна допомога. Усі запити зручно відсортовані по категоріях: їжа, одяг, транспорт, ліки, консультації, інше.
     Інтерфейс сайту максимально інтуїтивний і простий, аби кожен міг як подати запит на отримання допомоги або допомогти іншим.
     Відео з описом того, як працює портал можна переглянути за посиланням https://youtu.be/xABVoaSaFZU.


13.06.2022
ДО УВАГИ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ!

     Запроваджено гарячу лінію щодо інформування громадян про гуманітарну продовольчу допомогу від Всесвітньої продовольчої програми ООН в Україні.
     Телефонуючи на гарячу лінію, кожен може отримати відповіді на поширені запитання за допомогою інтерактивної голосової відповіді. У випадку, якщо у телефонуючого залишаються запитання, оператори гарячої лінії готові надати персоналізовану допомогу.
     Гаряча лінія працює з 9:00 до 18:00 з понеділка по п’ятницю за безкоштовним номером 0 800 600 122.


01.06.2022
ДО УВАГИ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ❗️

З 31.05.2022 люди, які знаходяться на тимчасово окупованих, деокупованих територіях або територіях, на яких відбуваються активні бойові дії, а також внутрішньо переміщені особи можуть сформувати на соціальній платформі "єДопомога" (https://aid.edopomoga.gov.ua ) заявку на отримання грошової допомоги від міжнародних організацій.
Для цього потрібно заповнити персональні дані та вказати IBAN, міжнародний номер банківського рахунку.
У зв’язку з цим, з 01.06.2022 департаментом соціальної політики Луцької міської ради припиняється видача талонів з кодами для отримання грошової допомоги від Всесвітньої продовольчої програми ООН.


13.05.2022
До уваги військовозобов’язаних учасників бойових дій

     На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 07.05.2022 №540 «Деякі питання виплати у 2022 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань» просимо військовозобов’язаних учасників бойових дій, які перебувають на обліку у Луцькому ОМТЦК та СП ( військомат) до 25 травня 2022 року звернутись в каб.406 за адресою м. Луцьк, вул. Теремнівська, 85а, для уточнення персональних даних (паспорт, код, військово-обліковий документ та номер банківського рахунка для виплати допомоги за стандартом IBAN).


10.05.2022
Платформа єДопомога.

Внутрішньо переміщені особи можуть отримати від держави гуманітарну допомогу, яка створена на платформі є-Допомога.
На вказаній платформі можна залишити заявку на отримання гуманітарної допомоги: продуктами харчування, засобами гігієни, ліками, побутовими речами, одягом.
Зареєструватися на платформі є-Допомога можна за посиланням social.edopomoga.gov.ua в рубриці «Отримати допомогу», заповнити заявку та обрати необхідні види допомоги у сформованому особистому кабінеті. Після сформованої заявки очікуйте гуманітарну допомогу від благодійника☝️


21.04.2022
Юридичний порадник для ВПО18.04.2022
ДО УВАГИ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ!

З 18.04.2022 року в департаменті соціальної політики відновлено видачу талонів з кодами для отримання грошової допомоги від Всесвітньої продовольчої програми ООН!!!стор. 1  2  3 


ЕВАКУАЦІЯ

ІНФОРМАЦІЯ
ДЛЯ ВИМУШЕНО
ПЕРЕМІЩЕНИХ
ТА
ЕВАКУЙОВАНИХ
ОСІБ


Опитування

Чи задоволені Ви якістю надання соціальних послуг?

      Так
      Частково
      Ні

   

Фейсбук

Наша сторінка
в соціальній мережі
Facebook

facebook

Пряма лінія

Служба оперативного реагування:
15-80


Стандарт якості

ISO 9001


Погода


на головну

Останні зміни:
© 2010 Відділ автоматизованої обробки інформації - VAOI

Нас відвідали:
всього сьогодні
218769 16