На головну Написати лист Департамент соціальної політики Луцької міської ради


Луцьк соціальний


Департамент соціальної політики
Луцької міської ради

офіційний сайт

Новини   |   Дошка оголошень   |   Питання та відповіді      Середа, 8 Лютого, 2023 року
Телефон "гарячої лінії" департаменту 28-10-00ОНЛАЙН РЕЄСТРАЦІЯ ДОКУМЕНТІВ


ДЕРЖАВНІ ПОСЛУГИ ОНЛАЙН


ПОШУК ЖИТЛА
для евакуйованих осіб


Центральні
органи влади:

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство праці та соціальної політики
"Гаряча лінія" Мінсоцполітики:
15-45
0-800-502-757

Пенсійний фонд
Контакт-центр ПФУ:
0-800-503-753

Фонд соціального захисту інвалідів

Місцеві
органи влади:

Волинська державна адміністрація
Волинська обласна рада
Луцька міська рада


Наші колеги:
Львів соціальний
Оголошення02.02.2023
Безкоштовна правова допомога для внутрішньо переміщених осіб!

             Внутрішньо переміщені особи, які мешкають на Волині, та жителі громад області, які постраждали від війни в Україні, можуть отримати безкоштовні юридичні консультації. Надаються вони Волинським Інститутом Права у рамках проекту «Багатосекторне реагування на гуманітарну кризу в Україні», що реалізовується у партнерстві з Данською радою у справах біженців (DRC).
             Варіанти отримання допомоги:
             1. Сконтактувати з юристами проекту за телефонами гарячої лінії:
        0800 408 100; 067 110 36 42; 067 1209140; 067 108 50 66.
        Дзвінки приймаються у понеділок-п’ятницю з 9.30 до 17.00.
             2. Відвідати громадську приймальню та особисто поспілкуватися з юристами. Прийом здійснюється з 9.30до 17.00 (понеділок-п’ятниця) за адресою: пр.-т Соборності, 18 (філія № 1 департаменту соціальної політики Луцької міської ради.
             3. Заповнити Google форму за посиланням http://surl.li/dmktk.
        


31.01.2023
До уваги ветеранів та ветеранок війни!

             З метою надання інформаційно-консультаційного супроводу і навчання основам фермерства і кооперації ветеранам і ветеранкам війни, які зацікавлені у створенні та розбудові сімейних фермерських господарств, Всеукраїнська Асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад» спільно з Всеукраїнською громадською організацією «Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України» проводять опитування ветеранів/ветеранок для виявлення зацікавлених у створенні та розбудові сімейних фермерських господарств.
             За допомогою цього опитування буде здійснено аналіз проблеми ветеранського підприємництва у сільському господарстві для направлення отриманих висновків організаціям (державним та недержавним), які надають підтримку ветеранам та ветеранкам.
             Анкету потрібно заповнити до 03 лютого 2023 року за посиланням:
        https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdQViRzz034focNEbTbEuJRf1Q5lb6uK-Bx3YeIZp-s5npC5A/viewform?fbclid=IwAR0GloBpUyKnuEidSUukPrWX7AWtxhPcsKY-udQ2bhbO3ruU0d-y8GBTIDQ
             Опитування проводиться в рамках проєкту «Школа сімейного фермерства для ветеранів і ветеранок війни». Більше інформації про проєкт за посиланням:
        http://dorada.org.ua/uk/shkola-simejnogo-fermerstva-dlya-veteraniv-ta-veteranok.
        


12.01.2023
До уваги громадян!

        Постановою Кабінету Міністрів України від 30.12.2022 № 1474 внесено зміни до Порядку відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.01.2019 № 68, (далі Порядок).
        З 1 січня 2023 року передбачено, що протягом одного місяця з дня набрання чинності цією постановою батьки, опікуни дитини віком до трьох років, які отримують відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня» повинні підтвердити своє право на таке відшкодування шляхом подання структурним підрозділам з питань соціального захисту населення документів, передбачених Порядком.
        Послуга «муніципальна няня» надаватиметься для забезпечення догляду за:
        - дитиною віком до трьох років, яка потребує додаткового догляду;
        - дитиною віком до трьох років, якщо один із батьків, опікунів є особою з інвалідністю І чи ІІ групи;
        - муніципальна няня – будь-яка фізична особа-підприємець (КВЕД 97.00 та/або КВЕД 88.91) чи юридична особа на спрощеній системі оподаткування (КВЕД 78.20 та/або КВЕД 85.10), яка надає послугу з догляду за дітьми та з якою укладено договір про здійснення догляду за дитиною до трьох років;
        - компенсація виплачується в розмірі, який визначається з розрахунку 100 відсотків мінімальної заробітної плати у погодинному розмірі, установленої на 1 січня відповідного року, за одну годину догляду, але не більше 165 годин на місяць;
        - у договорі має бути зазначено: назва послуги, її обсяг з визначенням конкретних заходів, інформація про дітей, за якими здійснюється догляд, інформація про особу, яка здійснює догляд за дітьми, умови та строк надання послуги, її вартість, періодичність оплати, відповідальність сторін, місце проживання заявника послуги «муніципальна няня», місце проживання/місцезнаходження муніципальної няні, кількість годин надання послуги «муніципальна няня»на місяць;
        - виплата компенсації послуги здійснюється на підставі поданих заявником документів, що підтверджують здійснення догляду за дитиною (акт про надану послугу «муніципальна няня», кількість годин на місяць здійснення такого догляду) та документів, що підтверджують витрати на оплату муніципальній няні послуги.
        Отримати додаткову інформацію можна за телефонами 284161, 284170.
        


11.01.2023
До уваги керівників закладів фахової передвищої та вищої освіти!

        Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 16.12.2022 № 1496 „Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виплати соціальних стипендій студентам (курсантам) закладів фахової передвищої та вищої освіти”.
        Відповідно до цієї постанови:
        - врегульовано механізм надання соціальних стипендій студентам (курсантам) закладів фахової передвищої та вищої освіти з числа дітей загиблих, померлих (тих, що пропали безвісти) Захисників і Захисниць України;
        - врегульовано питання продовження виплати соціальних стипендій студентам (курсантам) з числа дітей з інвалідністю та осіб з інвалідністю I‒III груп, які не мають можливості пройти повторний огляд лікарсько-консультативною комісією або медико-соціальною експертною комісією, у період дії воєнного стану;
        - передбачено виплату соціальних стипендій без зменшення їх розміру курсантам, які перебувають на державному утриманні, якщо заклади освіти не мають можливості забезпечити державне утримання;
        - врегульовано питання продовження виплати соціальних стипендій, якщо у період дії воєнного стану закінчився строк дії паспорта громадянина України, який належить студенту (курсанту);
        - удосконалено перелік документів для призначення соціальних стипендій.
        Одночасно, згідно із внесеними до чинного Порядку змінами, надано право на отримання соціальних стипендій студентами денної та дуальної форми здобуття освіти, які навчаються у закладах вищої освіти приватної форми власності на умовах державного замовлення.
        Відтак, закладам фахової передвищої та вищої освіти, розташованим на території Луцької міської територіальної громади, для забезпечення якісного формування особових справ студентів (курсантів) і заявок на виплату соціальних стипендій, при наданні департаменту соціальної політики Луцької міської ради списків студентів (курсантів), яким призначено соціальну стипендію, слід врахувати вищезазначені зміни.
        Консультації можна отримати за телефонами (0332) 284158, 284163.
        


04.01.2023
До уваги одержувачів державних допомог!

         27.12.2022 прийнято постанову Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 06.10.2021 № 1040 і від 07.03.2022 № 214”, якою продовжено виплату державних допомог на період дії воєнного стану та одного місяця після його припинення чи скасування для отримувачів допомог:
        - на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування;
        - на дітей, хворих на тяжкі захворювання;
        - дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів;
        - особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю;
        - особам, які здійснюють догляд за особами з інвалідністю І та ІІ групи внаслідок психічного розладу;
        - особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю;
        - внутрішньо переміщеним особам на проживання.
         Продовжено до 31.12.2023 виплату щомісячної компенсації непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю І групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку.
         Повідомляємо, що з 01 січня 2023 року підтвердити право на продовження виплати допомог мають отримувачі державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, державної допомоги на дітей одиноким матерям, допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату та пільгу.
        


28.12.2022
До уваги мешканців Луцької міської територіальної громади !!!

        З метою запобігання випадків переохолодження осіб без місць постійного проживання та інших малозахищених мешканців громади, у зимовий період, в територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Луцької міської територіальної громади працює стаціонарний пункт обігріву, за адресою: м. Луцьк, вул. Данила Галицького, буд. 18.
        Особи без постійного місця проживання, які звертаються у пункт обігріву безкоштовно забезпечуються харчуванням, в тому числі гарячим (обід); б/в одягом, взуттям, засобами індивідуального захисту, дезинфікуючими засобами (з дотриманням вимог надання соцпослуг в умовах карантину), надається доступ до користування душовою. У разі потреби, надається допомога в отриманні медичної допомоги в закладах системи охорони здоров’я міста.
        Пункт обігріву, без ліжко-місць, в територіальному центрі в осінньо-зимовий період працюватиме цілодобово, незалежно від суттєвого зниження температури повітря.
        При зверненні до пункту обігріву громадяни забезпечуються харчуванням та гарячими напоями. Особи без постійного місця проживання у разі необхідності можуть скористатися душовою, отримати одяг, взуття у кімнаті дарованих речей.
        


13.12.2022
Набута інвалідність дитини. Поради батькам і фахівцям.

ЮНІСЕФ разом із навчально-реабілітаційним центром «Джерело» підготували брошуру «Набута інвалідність дитини. Поради батькам і фахівцям», яка містить відповіді на такі запитання:
• Як оформити статус інвалідності дитини?
• На яку допомогу можна розраховувати та як її отримати?
• Як говорити з дитиною про інвалідність?
• Де шукати психологічної підтримки?
• Як облаштувати домашній та освітній простір?
• Що таке інклюзивна освіта та як записати дитину до садочка та школи?
• Що потрібно знати вчителям та іншим фахівцям?

Завантажуйте її за посиланням та отримуйте необхідні відповіді:
https://www.unicef.org/ukraine/media/27726/file/Nabuta-invalidnist-dytyny.pdf


09.12.2022
До уваги громадян, які надають соціальні послуги!

Згідно з нормами чинного законодавства, фізичним особам, які надають соціальні послуги та отримують щомісячні компенсації, що призначені відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26.07.1996 № 832 «Про підвищення розмірів державної допомоги окремим категоріям громадян» та постанови Кабінету Міністрів України від 29.04.2004 № 558 «Про затвердження Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги», такі виплати проводяться до дати призначення таким особам іншої виплати на догляд, встановленої законодавством, або до 31 грудня 2022 року.
        До 31 грудня 2022 року встановлено перехідний період для призначення таким особам компенсацій відповідно до «Порядку подання та оформлення документів, призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі» затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23.09.2020 № 859 «Деякі питання призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі».
        Додаткову інформацію про надання компенсацій можна отримати за тел. 284 161, 265 961, 774 471.
        


06.12.2022
До уваги управителів багатоквартирних будинків, об’єднань співвласників багатоквартирного будинку, виконавців комунальних послуг!

Постановою Кабінету Міністрів України від 16 вересня 2022 року № 1041 “Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного палива і скрапленого газу Пенсійним фондом України” внесено зміни до постанов Кабінету Міністрів України щодо надання житлових субсидій.
Відповідно до цієї постанови повноваження із призначення та виплати житлових субсидій від органів соцзахисту передаються до органів Пенсійного фонду України. З 1 грудня 2022 року органи Пенсійного фонду України забезпечують призначення та виплату житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу.
До 1 січня 2023 року управителі багатоквартирного будинку, об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, виконавці комунальних послуг повинні зареєструвати електронні кабінети на офіційному веб-сайті Пенсійного фонду України для надання інформації, необхідної для призначення та розрахунку житлових субсидій.
Враховуючи вищевикладене, інформацію про припинення надання комунальних послуг, зміну тарифів на житлово-комунальні послуги, плати за абонентське обслуговування для споживачів комунальних послуг, що надаються за індивідуальними договорами про надання комунальних послуг або за індивідуальними договорами з обслуговуванням внутрішньобудинкових систем про надання комунальних послуг надаються органам Пенсійного фонду України до 20 числа кожного місяця починаючи із січня 2023 року.


18.11.2022
До уваги внутрішньо переміщених осіб!

Щотижня релігійною організацією «Карітас-Спес Луцьк» надається допомога у вигляді продуктів харчування та засобів особистої гігієни для внутрішньо переміщених осіб.
Видача допомоги відбувається щосуботи о 9:00 год. на вул. Кафедральній 17, що у місті Луцьку.


стор. 1  2  3  4  5 


ЕВАКУАЦІЯ

ІНФОРМАЦІЯ
ДЛЯ ВИМУШЕНО
ПЕРЕМІЩЕНИХ
ТА
ЕВАКУЙОВАНИХ
ОСІБ


Опитування

Чи задоволені Ви якістю надання соціальних послуг?

      Так
      Частково
      Ні

   

Фейсбук

Наша сторінка
в соціальній мережі
Facebook

facebook

Пряма лінія

Служба оперативного реагування:
15-80


Стандарт якості

ISO 9001


Погода


на головну

Останні зміни:
© 2010 Відділ автоматизованої обробки інформації - VAOI

Нас відвідали:
всього сьогодні
227186 3