Новини департаменту

24.11.2023

День боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок             25 листопада — Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок. Генеральна Асамблея ООН оголосила його ще 1999 року з метою привернення уваги до проблеми насильства.
             Згідно з офіційною статистикою, більшість випадків насильства — це насильство чоловіків щодо жінок. Жінки у всьому світі зазнають фізичного, психологічного, економічного, сексуального насильства. На жаль, щороку від домашнього насильства гинуть сотні українських жінок.
             Важливо кожному і кожній усвідомити — про проблему не треба мовчати! Жертвам варто звертатися за допомогою до поліції та інших компетентних органів. Кривдник має бути покараний. Кожному з нас треба бути свідомим, не залишатися осторонь проблеми, не замовчувати та не виправдовувати насильство!
             Символом проти всіх форм насильства над жінками стала біла стрічка. Вона символізує намір ніколи не чинити, не сприяти чи не залишатися байдужими до насильства проти жінок та викорінити це ганебне і небезпечне явище.
        
        

        
        

Контактна інформація

Телефони

+38 0332 28 10 00 - гаряча лінія
+38 0332 28 41 80 - приймальня
телефонний довідник департаменту